Berger All in One Adapter

All in One Adapter (1)
  • All in One Adapter (1)
  • All in One Adapter (2)
  • All in One Adapter (3)
  • All in One Adapter (4)

Berger All in One Adapter Skvělé na cesty, ale i pro domácí použití! Zařízení Berger All in One je totiž praktickým adaptérem, záložní baterií i bezdrátovou nabíječkou v jednom. Využití najde všude, kde není dosah elektrické… Více informací

 Skladem 45 ks
999
826 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Berger
Katalogové číslo:
A01-149
Záruka:
2 roky

Berger All in One Adapter

Skvělé na cesty, ale i pro domácí použití! Zařízení Berger All in One je totiž praktickým adaptérem, záložní baterií i bezdrátovou nabíječkou v jednom. Využití najde všude, kde není dosah elektrické sítě. Navíc při cestování umožní snadné dobíjení bez nutnosti vozit s sebou další nabíječky, kabely či redukce. S adaptérem Berger All in One totiž připojíte veškerá mobilní zařízení, která máte s sebou, navíc lze připojit dokonce dvě najednou.

Bez všudypřítomných kabelů

Máte už dost kabelů a nabíječek, které se válí doslova všude? Množství kabelů je problém doma, natož při cestování nebo v malém hotelovém pokoji, kde to po příjezdu vypadá jako na velícím centru, protože si potřebuje dobít telefon, tablet, notebook, kameru nebo přehrávač každý z členů rodiny. Právě v takové chvíli je ideální adaptér Berger All in One, který díky vstupnímu napětí již od 100 V (s max. do 240 V, 50/60Hz 0.5A) můžete klidně používat na cestách po celém světě.

Dobijte si telefon i tablet

Kromě praktického adaptéru, který je určený pro přímé použití do zásuvky, se hodí při cestování i záložní baterie s kapacitou 6700 mAh. Tato záložní baterie, powerbanka, může být zdrojem elektrické energie nejen pro menší zařízení typu mobil nebo kamera, ale díky výstupnímu proudu 2,4 A (5 V) se hodí také pro dobití tabletu nebo jiných velkoodběrových zařízení. Adaptér disponuje 2 výstupy, typem USB-C (5V 3A; 9V 2A; 12V 3A) a USB-A (USB QC3.0 18W, 5V 2.4A; 9V 2A; 12V 1.5A).

Bezdrátové nabíjení s podporou Qi

Adaptér je také vybaven nabíječkou pro bezdrátové nabíjení různých typu mobilních telefonů, hodinek nebo tabletů kompatibilních s technologií bezdrátového nabíjení Qi, zařízení stačí položit na dobíjecí bod. Snadno tak dobijete nejen svůj telefon, ale také iPhone v režimu běžného nabíjení. Použití adaptéru jakýmkoli způsobem je navíc bezpečné, zařízení je vybavenou bezpečnostní ochranou proti přepětí i zkratu.

Vstup: AC 100-240V 50/60Hz 0.5A

AC nabíječka: 5V 3A (15W)

Výstup Typu C: PD18W, 5V 3A; 9V 2A; 12V

Vstup Typu C: 5V 3A; 9V 2A

Výstup USB-A: USB QC3.0 18W (Orange) , 5V 2.4A; 9V 2A; 12V 1.5A

Qi Výstup bezdrátového nabíjení: 15 W

Kapacita baterie: 6700 mAh

Rozměry: 82x80x29 mm

Materiál: ABS + PC / UP Protipožární

Hmotnost: 241 g

All in One Adapter (2) All in One Adapter (3) All in One Adapter (4)

Uživatelská recenze produktu Berger All in One Adapter

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů