Aurora AU620 2L

AU620 (1)
  • AU620 (1)
  • AU620 (2)

KONVICE AU620 Chybí vám zvuk parní píšťalky při uvaření vody v konvici? Kromě nostalgie a nadčasového designu nabízí klasická nerezová konvice možnost uvařit vodu na čaj nebo kávu zcela bez změny chutě oproti některým… Více informací

 Skladem 93 ks
248
205 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Aurora
Katalogové číslo:
A01-077
Záruka:
2 roky

KONVICE AU620

Chybí vám zvuk parní píšťalky při uvaření vody v konvici? Kromě nostalgie a nadčasového designu nabízí klasická nerezová konvice možnost uvařit vodu na čaj nebo kávu zcela bez změny chutě oproti některým rychlovarným konvicím. Nerezová ocel je navíc zcela bezpečná, píšťalka navíc vždy upozorní pro vaši bezpečnost na uvařenou vodu a nutné vypnutí sporáku.

Dostatek vody pro celou rodinu

Káva nebo odpolední čaj pro celou rodinu nebo přátele? Žádný problém, konvice je o objemu 2 l a lze ji rychle naplnit pomocí zvednutí víčka s píšťalkou. Současně disponuje sendvičovým tepelným dnem, což umožňuje rovnoměrně a rychle ohřívat vodu a udržovat vysokou teplotu vody po dlouhou dobu, nehledě na prodloužení životnosti konvice. Kromě toho je vybavena pro snadnou a bezpečnou manipulaci při nalévání horké vody do šálků nylonovým madlem, které zůstává vždy chladné. Konvici lze navíc používat na všech typech kamen a sporáků, včetně indukčních.

Objem: 2 L

Materiál: nerezové

AU620 (2)

Uživatelská recenze produktu Aurora AU620 2L

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů