Altalusse Bodové svítidlo INL-9380W-15 Chrome & Light grey concrete

Bodové svítidlo INL-9380W-15 Chrome & Light grey concrete (1)

Perfektní svítidla pro osvícení chodby, schodiště, haly nebo šatny? Řešením jsou takzvané bodovky, světla s bodovými světly, která lze dokonale směrovat podle potřeby jednotlivých míst a prostor. Tato svítidla lze navíc… Více informací

 Skladem 3 ks
999
826 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Altalusse
Katalogové číslo:
A01-370
EAN:
8599879907289
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Perfektní svítidla pro osvícení chodby, schodiště, haly nebo šatny? Řešením jsou takzvané bodovky, světla s bodovými světly, která lze dokonale směrovat podle potřeby jednotlivých míst a prostor. Tato svítidla lze navíc instalovat na strop i na zdi. Kromě domácího použití je možné také použití v komerčních budovách.

Vícebodová svítidla Altalusse s integrovaným LED modulem jsou maximálně ekologická a zcela bezúdržbová vzhledem k tomu, že není třeba měnit žárovky po celou dobu životnosti svítidel. Navíc lze tento typ svítidla snadno instalovat do požadovaných prostor na stěny, příp. strop.

Altalusse bodová svítidla mají velmi nevšední industriální design a vynikají kvalitním zpracováním. S maximálním příkonem 2 x 5 W/3 x 5 W jsou vhodná pro použití jako hlavních svítidel. Připojení je možné do elektrické sítě (230 V). Tmavě šedé provedení má industriální charakter a hodí se do moderního bytového interiéru, kancelářských prostor, na chodby hotelů či penzionů.

Druh svítidla: BODOVÉ SVÍTIDLO

Počet žárovek: 3

Materiál: kov

Patice: Integrovaný LED modul

Max. příkon zdroje: 3x5 W

Stupeň krytí (IP): IP20

Výška: 100 mm

Šířka: 430 mm

Délka: 80 mm

Napětí: 230 V

Žárovky součástí balení: Ne

Uživatelská recenze produktu Altalusse Bodové svítidlo INL-9380W-15 Chrome & Light grey concrete

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů