RoyalBaby Dětské Kolo H2 16" Orange 2019

Dětské Kolo  H2 16" Orange 2019 (1)
  • Dětské Kolo  H2 16" Orange 2019 (1)
  • Dětské Kolo  H2 16" Orange 2019 (2)
  • Dětské Kolo  H2 16" Orange 2019 (3)

Dětské kolo RoyalBaby H2 Neskutečná radost z pohybu? Jedině při jízdě na kole! Ve chvíli, kdy vaše dítě odroste odstrkovadlu nebo tříkolce, je čas pořídit parádní kolo pro jízdy na cestě i po trávě. Přesně jako je dětské… Více informací

 není skladem 
5 999
4 958 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
RoyalBaby
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Dětské kolo RoyalBaby H2

Neskutečná radost z pohybu? Jedině při jízdě na kole! Ve chvíli, kdy vaše dítě odroste odstrkovadlu nebo tříkolce, je čas pořídit parádní kolo pro jízdy na cestě i po trávě. Přesně jako je dětské kolo RoyalBaby H2, které vyniká dílenským zpracováním, má jedinečný design zohledňující bezpečnost dětí, nadto je vyrobeno z prémiových materiálů.

RoyalBaby je zárukou kvality

Jízdní kolo je od nepaměti skvělou hračkou, ideální sportovní potřebou i perfektním dopravním prostředkem. Kolik zážitků je v dětství spojeno s kolem! Výlety za koupáním nebo na třešně, závody s kamarády a vyjížďky s rodiči a sourozenci na blízké památky i zmrzlinu. Právě s ohledem na to byste měli vybrat kvalitní kolo značky RoyalBaby. Značky, která je od roku 2009 leaderem na trhu s dětskými jízdními koly pro svou kvalitu, mimořádný design a použití prémiových materiálů při výrobě.

S H2 na louku i do lesa

Model RoyalBaby H2 se dětem jednoduše ovládá a hravě zvládne jakýkoli terén, je proto předurčen na rodinné cyklovýlety. Cesta, lesní pěšina, ale i jízda po trávě nebo písku není pro RoyalBaby H2 žádný problém. Velikost 16" se hodí pro děti ve věku 4 až 7 let s výškou 105 až 135 cm, které už mají éru tříkolky dávno za sebou. Asymetrický hliníkový rám je pevný, ale současně dostatečně lehký a velikosti S. Výšku řídítek, stejně jako sedlo, lze nastavit na požadovanou úroveň. S ohledem na děti je sedlo ergonomické a pogumované rukojeti i páčky brzd padnou přesně do dětské ruky. Kvalitní a velmi citlivé brzdy jsou kotoučové. Stabilitu jistí široké vzduchové pneumatiky, které zvládnou jakýkoli povrch. Bezpečnost nohou je zajištěna krytem řetězu, v základní výbavě nechybí tolik potřebný zvonek.

3, 2, 1, start!

Dětské kolo RoyalBaby H2 se dodává v takřka smontovaném stavu, takže první jízda může odstartovat okamžitě po doručení. Nezapomeňte ale před první jízdou děti poučit o bezpečnosti a nikdy nepouštějte děti na kolo bez helmy a dalších ochranných prvků. Pro začátečníky je vhodné kolo opatřit balančními přídavnými kolečky, které jsou součástí balení.

Typ kola: Dětské

Průměr kol: 16 "

Velikost rámu: S

Výška postavy: 105-13 cm

Hmotnost bez obalu: 7,6 kg

Materiál rámu: Ocel

Typ brzd: Kotoučové mechanické

Stabilizační kolečka: Ano

Výška řídítek: 70-75,5 cm

Výška sedáku: 51-62 cm

Délka jízdního kola: 117 cm

Dětské Kolo  H2 16" Orange 2019 (2) Dětské Kolo  H2 16" Orange 2019 (3)

Uživatelská recenze produktu RoyalBaby Dětské Kolo H2 16" Orange 2019

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat