RoyalBaby Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019

Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (1)
 • Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (1)
 • Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (2)
 • Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (3)
 • Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (4)
 • Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (5)

Dětské kolo RoyalBaby SPACE SHUTTLE Existují situace, kdy děti odloží mobilní telefon nebo tablet? Ano! Ve chvíli, kdy dostanou nové kolo a mohou vyrazit na parádní jízdu! Přímo s větrem o závod mohou jezdit na kole… Více informací

 není skladem 
5 499
4 545 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
RoyalBaby
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Dětské kolo RoyalBaby SPACE SHUTTLE

Existují situace, kdy děti odloží mobilní telefon nebo tablet? Ano! Ve chvíli, kdy dostanou nové kolo a mohou vyrazit na parádní jízdu! Přímo s větrem o závod mohou jezdit na kole RoyalBaby SPACE SHUTTLE, které je nejen maximálně bezpečné, ale má navíc i velmi kvalitní magnéziový rám a atraktivní barevné provedení.

Cyklistika je ideální pohyb nejen pro děti

Jízdní kolo je efektivním dopravním prostředkem už více než 200 let. Dnes je tmelem rodiny a jízda na kole možností, jak trávit společně volný čas. Češi jsou oproti jiným národům navíc cyklonadšenci a cyklovýlety patří mezi krásné vzpomínky na dětství, proto byste svým dětem měli pořídit to nejlepší jízdní kolo. RoyalBaby SPACE SHUTTLE je právě takovým jízdním kolem pro děti, které vyniká kvalitou a mimořádným zpracováním prémiových materiálů s ohledem na bezpečnost a ergonomii dětí.

Špičkové kolo na cesty i do terénu

Model RoyalBaby SPACE SHUTTLE patří do desítky nejprodávanějších dětských kol na světě. Není divu, je perfektní po stránce konstrukční i zpracováním, navíc má jedinečný design. Rám, vidlice a ráfky jsou magnéziové, kolo je díky tomu pevné, ale velmi lehké. Dětem se na něm dobře jezdí, protože má dostatečně široké pneumatiky, což se hodí na asfaltové cestě i v terénu. Kvalitní jsou také kotoučové brzdy (přední i zadní), které se ovládají páčkami na řídítkách. Páčka je upravena přímo na dětskou ruku, pro dětskou bezpečnost je také řetěz krytý chráničem a pedály jsou protiskluzové.

Pro šikovné malé jezdce

Jízdní kolo RoyalBaby SPACE SHUTTLE je vhodné pro začátečníky i pokročilé. Pro začínající jezdce je vhodné přimontovat přídavná kolečka pro větší stabilitu, která lze později odstranit. U modelu s koly 14" je rám velikosti S a kolo je vhodné pro děti s výškou 85 až 105 cm. V prodeji jsou modely v bílém a černém barevném provedení.

Typ kola: Dětské

Průměr kol: 14 "

Velikost rámu: S

Výška postavy: 85-105 cm

Hmotnost bez obalu: 8.7 kg

Materiál rámu: Magnéziový

Typ brzd: kotoučové, mechanické, 120 mm kotouče

Stabilizační kolečka: Ano

Výška řídítek: 66-73 cm

Výška sedáku: 49-62 cm

Délka jízdního kola: 97 cm

Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (2) Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (3) Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (4) Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019 (5)

Uživatelská recenze produktu RoyalBaby Dětské Kolo SPACE SHUTTLE 14" White 2019

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat