NAHŘÍVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO HEETS V10 (iqos) Barva Bílý (White)

white
  • white
  • all
  • NAHŘÍVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO HEETS V10 (4)
  • blue
  • black
  • pink
  • red
  • NAHŘÍVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO HEETS V10 (iqos) (8)

V10 NAHŘÍVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO HEETS (iqos)      Jste vášnivými kuřáky a pálíte, jak se říká jednu za druhou? Co zkusit něco nového, neotřelého a zažít nové chutě a intenzity tabáku? Zkuste to jinak, zkuste nehořící cigarety.… Více informací

 Skladem 38 ks
699
578 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Katalogové číslo:
A01-014-2
Záruka:
2 roky
V10 NAHŘÍVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO HEETS (iqos) 
 
 

Jste vášnivými kuřáky a pálíte, jak se říká jednu za druhou? Co zkusit něco nového, neotřelého a zažít nové chutě a intenzity tabáku? Zkuste to jinak, zkuste nehořící cigarety.

Nehořící cigarety jsou u nás k dostání již několik let, takže pokud jste je ještě nevyzkoušeli, je nejvyšší čas.

Jak vlastně kouření HEETS cigaret funguje?

Nahřívání náplní (nehořících cigaret) zajišťuje odolný keramický hrot, který zajistí dokonalé spalování při teplotách do 280°C. S nahřívacím zařízením Fumetec můžete jednu cigaretu kouřit 4 minuty, eventuelně cca 12-15 potahů. Poté se zařízení vypne. Chcete-li ale kouřit další cigaretu, nemusíte čekat na nahřívání, jednoduše vložíte další kousek a pokračujete v zážitku.

U nahřívacího zařízení Fumetec má baterie kapacitu 900 mAh, což prakticky znamená, že na jedno nabití můžete v kuse vykouřit přibližně 12 až 15 náplní.

HEETS cigarety a jejich příchutě

V současné době u nás seženete čtyři základní příchutě lišící se mimo jiné i intenzitou tabákové chuti. Základní červená HEET náplň disponuje intenzivní chutí tabáku a je určena především pro "srdcaře", kteří si rádi dopřejí opravdový ničím nepřikrášlený zážitek. Náplň s oranžovým štítkem vám také nabídne intenzivní tabákovou chuť vyladěnou ale navíc o oříškový nádech. Zkrátka specialita pro fajnšmekry. Žlutý štítek naopak skrývá jemně tabákovou příchuť s nádechem citrusů a tyrkysová? To je někým oblíbený, jiným nenáviděný mentol.

Ještě váháte, zda si nahřívací zařízení pro HEETS cigarety pořídit?

K nahřívacímu zařízení navíc zcela zdarma dostanete dobíjecí micro USB kabel, díky němuž ho nabijete za něco málo přes hodinku. Samozřejmostí je i návod v češtině. Nahřívací zařízení V10 je opravdu malé, vejde se do každé kapsy. Největší rozměr je pouhých cca 11 centimetrů. Tak už neváhejte a pojďte do toho. Zkusit se má všechno.

 

Baterie: 900 mAh

Rozměry: 136*14*14 mm

Hmotnost: 36 g

all NAHŘÍVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO HEETS V10 (4) blue black pink red NAHŘÍVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO HEETS V10 (iqos) (8)

Uživatelská recenze produktu NAHŘÍVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO HEETS V10 (iqos) Barva Bílý (White)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů