"> Servis

Servis

Obchod přímo se servisem

 

Odborné poradenství

Naši specializovanou prodejnu se servisem (www.servis-piraty.cz) naleznete na Praze 4. Rádi odborně poradíme s výběrem sortimentu, odpovíme na dotazy ohledně výrobků i případného servisu nebo pozáruční opravy. Naši vyškolení prodavači jsou vám plně k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin.

 

Se servisem na stejném místě

Výhodou naší prodejny oproti konkurenci je servis přímo na prodejně. Naši technici jsou schopni okamžitě reagovat na dotaz ohledně záruční, ale i pozáruční opravy. Opravujeme námi prodávané výrobky, ale jsme schopni zajistit opravy všech elektronických zařízení různých značek. Opravujeme všechny druhy mobilních telefonů, tabletů, PC, notebooků, ale i hoverboardů, elektrických koloběžek nebo herních konzolí, mj. také multimediálních zařízení Popcorn Hour a Dune.

 

Zachráníme nejen data

Umíme zachránit nejen data z politého počítače nebo poničeného mobilního telefonu, ale umíme opravit takřka cokoli. Navíc jsme schopni zajistit servis elektroniky z celé České republiky díky propracovanému systému svozu zakázek. K tomu garantujeme nejnižší možnou cenu za opravu.

 

Vlastní sklad s náhradními díly

Nabízíme však nejen výhodnou cenu, navíc provádíme opravy rychle, leckdy dokonce na počkání. Jak je to možné? Máme tým velmi zkušených techniků, kteří umí doslova zázraky. K tomu máme vlastní sklad s náhradními díly, které si sami dovážíme ke všem našim výrobkům. A nejen jim, máme také univerzální součástky nebo specifické náhradní díly k elektronickým přístrojům všech značek.

 

Kde nás najdete?

Sídlíme na adrese K Libuši 5 v Kunraticích na Praze 4.

 

Jak se k nám dostanete?

Jednoduše autem s možným parkováním přímo u naší prodejny nebo za 15 minut autobusem linkou 193 nebo 203 z metra Budějovická, příp. Roztyly nebo linkou 165 z metra Opatov do zastávky Kunratická škola. Těšíme se na vás!