Berger SM-101

SM-101 (2)
  • SM-101 (2)
  • SM-101 (1)
  • SM-101 (3)
  • SM-101 (4)
  • SM-101 (5)
  • SM-101 (6)

Osvěžení domácí limonádou v parném létu? Ano, s výrobníkem sody Berger SM-101 si doma vyrobíte kvalitní osvěžující nápoje dle vaší chuti, navíc ušetříte. Jako bonus už nebudete muset tahat těžké balíky vod a limonád z… Více informací

 Skladem 52 ks
1 049
867 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Berger
Katalogové číslo:
A01-005
Záruka:
2 roky

Osvěžení domácí limonádou v parném létu? Ano, s výrobníkem sody Berger SM-101 si doma vyrobíte kvalitní osvěžující nápoje dle vaší chuti, navíc ušetříte. Jako bonus už nebudete muset tahat těžké balíky vod a limonád z obchodu domů. Pomůžete nejen sobě, ale i přírodě. Navíc si budete moci vyrobit limonádu nebo šumivý nápoj podle potřeby a chuti.

Víte, co pijete

Přečetli jste si někdy etiketu se složením u kupované limonády? Obsahují kromě množství cukru, ještě různé chemické a konzervační látky. U doma připravené limonády se všem těmto přísadám můžete vyhnout a vždy přesně víte, co a jaké množství jste do nápoje přidali. Při výrobě sodovky nebo domácí limonády si navíc můžete navolit intenzitu sycení a vytvořit tak limonádu jemně, středně nebo velmi perlivou. Nejjednodušší verzí domácí limonády je sycená voda s domácím sirupem, příp. můžete nápoj doplnit i čerstvým ovocem ze zahrady, ozdobit plátkem limetky nebo listy máty.

Limonády za zlomek ceny

Výrobník sody Berger SM-101 nepotřebuje ke svému provozu elektrickou energii, baterie ani nabíjení. Funguje na mechanické bázi pouze za použití bombiček s plynem CO2Použití jedné bombičky vystačí na cca 80 litrů nápojů. Při výrobě domácí limonády tak za ní zaplatíte zlomek toho, co stojí obdobné nápoje prodávané v lahvích v řetězcích a supermarketech.

Chovejte se ekologicky

Pro výrobu domácí sodovky je potřeba kromě samotného výrobníku ještě plastové lahve a bombiček s CO2 plynem (vše v počtu 1 ks v rámci příslušenství). Bombičky lze dokoupit, příp. pouze vyměnit za plné a zaplatit tak pouze za plyn. Používání výrobníku sody Berger SM-101 je tak maximálně ekologické, na rozdíl od klasických nápojů v plastových lahvích se nevytváří žádný zbytečný odpad a vám ubude nejen nošení plných lahví domů, ale i následně těch prázdných do tříděného odpadu.

Typ produktu: přístroje

Objem láhve: 1 L

SM-101 (1) SM-101 (3) SM-101 (4) SM-101 (5) SM-101 (6)

Uživatelská recenze produktu Berger SM-101

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů