Velkoobchod

Kontakt pro velkoobchodní zákazníky

info@ds-exim.cz

Mob. +420 602 606 267

 

Hledáme partnery pro obchodní spolupráci po celé ČR a SK

Hledáte obchodní příležitost? V současné chvíli hledáme obchodní partnery po celé České republice a na Slovensku pro rozšíření prodeje značek Berger a Altalusse.

Kdo jsme?

Jsme stabilní obchodní společnost, která má výhradní zastoupení značek Berger, Altalusse a stále pracujeme na dalších, jejichž sortiment rozšiřujeme každý měsíc o desítky položek na e-shopu. V současné době máme pobočky v 6 zemích Evropy a další přibývají, stejně jako pobočky v daných státech.

Máme historii

Nabízíme nejen kvalitní zboží, ale i historii, kterou můžete od nynějška sdílet s námi. Jsme na trhu od roku 2002 a od té doby jsme partnerem mnoha obchodníků, ale také garancí kvality pro naše koncové zákazníky.

Co nabízíme?

Kvalitní výrobky evropské výroby, které splňují vysoké uživatelské nároky, mají perfektní dílenské zpracování a všechny produkty jsou opatřeny návody k použití v CZ a SK. Navíc nabízíme okamžitou spolupráci, naše know-how i podporu při prodeji, dopravě a servisu.

Výhoda vlastního skladu v ČR

Nabízíme rychlé dodání objednaného zboží. Rychlost garantujeme díky vlastnímu skladu v ČR, ze kterého jsme schopni dodat zboží obratem. Objednávky vyřizujeme a expedujeme okamžikem převzetí.

Benefity pro dlouhodobé zákazníky

Chápeme, že spolupráce musí být oboustranně výhodná. Kromě garance kvalitního zboží a zajímavých cen nabízíme při dlouhodobé spolupráci další benefity, např. v podobě splatnosti pro stávající zákazníky.

Rychlý servis a řešení reklamací

Další nesporným důvodem, proč spolupracovat právě s námi, je rychlý záruční i pozáruční servis našeho zboží. Reklamace řešíme obratem ke spokojenosti našich zákazníků.

Vstřícné jednání

Obchodujeme jinak, i proto můžeme nabídnout kvalitní produkty za zajímavou cenu, navíc s vlastním zázemím skladu a servisu. Jsme otevřeni k další diskuzi nejen o sortimentu. Díky nám si tak můžete splnit svůj sen o vlastním obchodě.