Berger WT-8 Blue

Berger WT-8 Blue (1)
  • Berger WT-8 Blue (1)
  • WT-8 Blue (2)
  • WT-8 Blue (3)

DIGITÁLNÍ ZÁPISNÍK BERGER WT-8 BLUE Kreslení, psaní poznámek nebo úkolů na další týden? Digitální zápisník Berger WT-8 umožňuje dětem i dospělým zapisovat, kreslit nebo jen tak čmárat na tabulku, kterou lze jedním stiskem… Více informací

 Skladem > 100 ks
199
164 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Berger
Katalogové číslo:
A01-072
Záruka:
2 roky

DIGITÁLNÍ ZÁPISNÍK BERGER WT-8 BLUE

Kreslení, psaní poznámek nebo úkolů na další týden? Digitální zápisník Berger WT-8 umožňuje dětem i dospělým zapisovat, kreslit nebo jen tak čmárat na tabulku, kterou lze jedním stiskem opět smazat a využívat stále znovu a znovu.

Už žádný papír

Víte, že každý Čech spotřebuje průměrně 130 kg papíru ročně? Vaším příspěvkem k ochraně životního prostředí může být pro příště právě použití digitálního zápisníku Berger WT-8 namísto klasického zápisníku, poznámkového bloku, různých papírků a lístků ze samolepicích bločků. Nákupní seznam? Příště už jen na obrazovce digitálního zápisníku, který si díky velikosti 175 x 125 mm a hmotnosti 110 g můžete snadno vzít s sebou.

Natrénujte držení tužky

Dětem umožňuje tabulka neomezené možnosti kreslení obrázků, ale i čmárání různých obrazců. Výhodou je používání stylusu, který naučí děti příliš netlačit při kreslení nebo při nácviku psaní. Obrázky, ale i poznámky nebo úkoly, si lze také uchytit pomocí magnetů na zadní straně na jakoukoli kovovou plochu. Zařízení je napájeno pomocí baterie typu CR2016 a vzhledem k nízké spotřebě vydrží až 10 000 cyklů stisknutí a smazání obrazovky.

Rozměr: 175 × 125 mm

Úhlopříčka displeje: 8.5 "

Hmotnost: 110 g

Baterie: až 10.000 stisknutí mAh

WT-8 Blue (2) WT-8 Blue (3)

Uživatelská recenze produktu Berger WT-8 Blue

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů